Články o sběratelských modelech obrázky

Nový měsíc a s ním nový design :-)

Dospěli jsme k názoru, že našemu e-shopu by po více jak roce prospěl menší facelift. Původní design nám připadal okoukaný, omšelý a jaksi nedospělý… Přeci jen hláška na úvodní stránce, kterou Guderian vyzýval své tanky do boje už je trochu přežitá a tak jsme dali za pravdu všem kteří nám s oblibou radili ať to už konečně změníme:-)
No a dnes se to stalo skutkem a teď už si rádi zvykáme na nové…
Při změně jsme mysleli i na Vás – naše zákazníky – zvýraznili jsme jednotlivé kategorie, tak aby navigace byla ještě jednodušší a příjemnější. Přístup do nových položek, jednotlivé filtrování, předobjednávky, košík a celková orientace je  nyní mnohem intuitivnější.

Koneckonců vycházeli jsme i z Vašich podnětů, protože osobní zkušenosti zákazníků a jejich zpětná vazba je k nezaplacení…

Nový design reflektuje moderní trendy a náš e-shop s die-cast modely tak nadále potvrzuje svojí technologickou vypělost a umožňuje návštěvníkům pohodlné a hlavně bezproblémové nakupování.

Motto „Vaše spokojenost, je naším společným cílem“ se snažíme naplňovat jak jen umíme a toto byl teprve jeden z prvních kroků :-)

Externí odkazy:
Prodejce modelů letadel a tanků

Žádné komentáře na “Nový měsíc a s ním nový design :-)”

Napsat komentář